ПоддержатьУкраїнська

"Єрмак спробує замінити Малюську, Рябошапку, Ситника, плюс почати розхитувати позиції Авакова", – співробітники ОПУ

StopCor
StopCor

StopCor

'Єрмак спробує замінити Малюську, Рябошапку, Ситника, плюс почати розхитувати позиції Авакова', – співробітники ОПУ

В ОПУ тривають консультації щодо майбутніх кадрових змін в уряді.

"Mind" поспілкувався з декількома співробітниками Офісу та Кабміну, щоб зрозуміти яких змін очікувати на позачерговому засіданні Верховної ради в наступну середу.

Одна з головних причин змін – це призначення з 11 лютого новим керівником Офісу президента Андрія Єрмака, який впроваджує власну політику.

А велика кількість дезінформації в українських ЗМІ спеціально запускається апаратом Єрмака.

"Те, що виходить в ЗМІ, – це робота спеціальної групи з фальсифікації інформації, тобто Єрмак спеціально дає завдання підлеглим зливати різну інформацію, щоб заплутати", – додав один із співрозмовників "Mind".

Останні дні консультації в Офісі президента щодо кадрових перестановок тривають до 02.00 і до 03.00 ночі, і багато питань ще не вирішені.

За словами джерел "Mind", наразі прем'єр-міністр Олексій Гончарук поки що залишається на своїй посаді, а чутки про його швидку відставку дещо перебільшені.

"Гончарук поки що не писав заяву на звільнення. Основна причина поганого настрою – це його конфлікт з Єрмаком. Останній робить зачистку людей Коломойського і незрозумілих для нього людей, а на їхнє місце ставить своїх і Ахметова. Єрмак посварився з Гончаруком, бо вимагав призначити Тігіпка міністром економіки, а Гончарук захищав Милованова до останнього. При чому, це єдина принципова позиція Гончарука", – розповіло джерело.

За його інформацією, у відставку Єрмак прагне відправити керівника НАБУ Артема Ситника. На заміну генпрокурора Руслана Рябошапки також розглядається Сергій Іонушас, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, однак в ОП немає однозначної згоди щодо цього.

"Єрмак спробує замінити Малюську, Рябошапку, Ситника, плюс почати розхитувати позиції Авакова, міністра оборони та міністра МЗС – це ті люди в уряді, що виступають проти зближення з РФ. Росія наполягає на звільненні Авакова", – розповів співрозмовник видання.

Також, вже вирішене питання щодо створення міністерства окупованих територій, яке очолить юрист Олексій Резніков, а також Держкомвугілля, яке куруватимуть менеджери ДТЕК Ріната Ахметова.

"Співбесіди проводять Єрмак та (перший помічник президента Зеленського) Сергій Шефір, при чому перший просуває інтереси Ахметова, другий – Коломойського. Зеленський навіть не завжди присутній (на співбесідах)", – стверджує джерело в ОП.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що в середу 4 березня Верховна Рада має намір голосувати за відставку прем'єра Олексія Гончарука.

Другие новости