ПоддержатьУкраїнська

Єрмак заявив, що Кабмін надасть фінансування людям, які постраждали від пожеж на Житомирщині (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Єрмак заявив, що Кабмін надасть фінансування людям, які постраждали від пожеж на Житомирщині (фото)

Кабмін надасть допомогу людям, які постраждали від пожеж на Житомирщині.

Про це глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив під час засідання оперативного штабу в Овручі, передає "Рубрика".

Зазначається, що 18 квітня, пожежники врятували від вогню 28 будинків у двох селах на Житомирщині — Личмани та Магдин. У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, що на час пожежі 48 мешканців відселили у безпечні місця, але вони вже почали повертатися додому.

"Місцева влада надає всю необхідну допомогу погорільцям. Залучили міжнародні організації та ведуться переговори з будівельними компаніями стосовно надання їм будівельних матеріалів", — пояснили в МВС.

Єрмак заявив, що Кабмін надасть фінансування людям, які постраждали від пожеж на Житомирщині (фото)

Водночас глава ОП Андрій Єрмак заявив, що уряд надасть необхідне фінансування людям, які постраждали від пожеж.

"Сьогодні на нараді ми обговорили проблеми людей, які втратили свої оселі. Наступного тижня на засіданні уряду буде розглядатися питання додаткового фінансування для погорільців. Сьогодні я буду доповідати президенту і ми зробимо все необхідне, щоб привести ситуацію до нормального стану", — пообіцяв Єрмак.

Нагадаємо, глава Житомирської ОДА розповів, що 18 квітня вогонь знищив десятки будинків в області. Вогонь знищив та пошкодив 38 жилих та 43 нежилих будинки місцевих жителів.

Від 16 квітня на території Житомирської області тривають пожежі. Вони охопили територію у 4 090 гектарів. Повідомлялось, що гасіння лісових пожеж на території Житомирської області триває довго, тому що рятувальники не можуть дістатися до окремих осередків вогню через сильну захаращеність лісових масивів та відсутність доріг протипожежного призначення.

18 квітня на житомирському Поліссі евакуювали людей з охоплених лісовими пожежами сіл.

 Фото: REUTERS/Volodymyr Shuvayev

Для ліквідації лісових пожеж на території Житомирської області залучено авіацію та пожежний потяг.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький назвав лісові пожежі у Житомирській області найбільшими за 24 роки.

Другие новости