ПоддержатьУкраїнська

«Євробляха», наркотики та Брагар: скандальний нардеп розкрив нові подробиці затримання (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

«Євробляха», наркотики та Брагар: скандальний нардеп розкрив нові подробиці затримання (відео)

Народний депутат від «Слуги народу» Євгеній Брагар у коментарі «СтопКору» розповів подробиці свого гучного затримання. Мовляв, їхав орендованим авто, наркотиків не вживав, а поліцейські взагалі натякали на хабар.

 Ілюстрація: СтопКор

«Мене зупинили, а працівники поліції перевищили свої повноваження. Зокрема, вони натякали на хабар і потім далі "розкрутилися". Натяки виглядали наступним чином: вони почали казати, що може бути стаття 130, може її не бути, можемо "вирішити" і так далі», – поскаржився парламентар на патрульних.

Зазначимо, поліцейські запідозрили, що Брагар перебуває у стані наркотичного сп’яніння.

«Спочатку я склав тест на Запорожця, 20, у державній лабораторії – упродовж двох годин, відповідно до процедури. Після протоколу людина має дві години для складання альтернативного тесту. Пройшов перший експрес-аналіз (дуже важко було знайти місце, де це можна зробити вночі), а на другий день теж здав аналіз — результат також негативний. А вчора ще й зробив поглиблений квартальний тест, де я здавав уже кров», – розповів він.

Результати тесту з державної лабораторії мають бути оприлюднені наступної суботи.

«Кулуарно, звісно, вже чутки пішли на Запорожця, 20, що мій тест негативний і там, що, в принципі, цілком логічно», – зазначив Брагар.

Нардеп також розповів, що їхав орендованим авто, оскільки його «євробляха» поки що не розмитнена.

«Їхав орендованим авто. Зараз у мене є "євробляха", але вона не підпадає під декларування, тому що формально вона не моя і право власності я на неї отримаю винятково після розмитнення», – сказав він.

Він також наголосив, що не порушував правил дорожнього руху.

«Це не є порушення правил дорожнього руху. На тій машині дві лампочки, і порушення – це якщо номерний знак не видно. Я спеціально звернув увагу на те, що навіть із однією лампочкою номерний знак освітлений повністю».

На питання, чи могла бути ситуація спланована заздалегідь, Брагар відповів, що не може давати оцінкові судження, утім, «може бути всяке насправді».

https://youtu.be/jjv-JTdw3Yk

Нагадаємо:

Народного депутата від «Слуги народу» Євгена Брагара поліція запідозрила в керуванні у стані наркотичного сп’яніння. Зупинили народного обранця 4 липня за неосвітлений державний номерний знак автомобіля. Однак під час перевірки поліція запідозрила, що Брагар перебуває в стані наркотичного сп'яніння та запропонувала йому пройти медичне обстеження.

Відомо, що поліцейських, яких представник «Слуги народу» Брагар звинувачує у вимаганні хабаря, відсторонили від роботи.

Зазначимо, це не перша історія, в якій засвітився Брагар. Це саме той нардеп, який захищав російську мову в автобусі та запропонував жінці продати собаку, аби оплатити рахунки.

Другие новости