ПоддержатьУкраїнська

Євросоюз попередив Україну про можливе припинення безвізу і сказав, як можна цього уникнути

StopCor
StopCor

StopCor

Євросоюз попередив Україну про можливе припинення безвізу і сказав, як можна цього уникнути

В Євросоюзі розкритикували поданий Петром Порошенком законопроект про створення Антикорупційного суду і заговорили про можливість припинення безвізового режиму для українців.

В Євросоюзі відзначають, що деякі пункти запропонованого законопроекту суперечать рекомендаціям Венеціанської комісії, і радять переглянути їх, повідомляє "Діалог.UA" з посиланням на "Європейську Правду".

У Брюсселі привітали внесення даного законопроекту на голосування, але відзначили, що ключові його положення не відповідають рекомендаціям Венеціанської комісії.

"Основні положення проекту не відповідають рекомендаціям Венеціанської комісії. Важливо, щоб ці питання були переглянуті, і ЄС доносить цей сигнал до української влади", – відзначили в Брюсселі. Там також підкреслили, що виконання цих рекомендацій є важливою умовою дії безвізового режиму для громадян України.

Представник Євросоюзу підкреслює, що створення Антикорупційного суду відповідно до зобов'язань України необхідно також для виконання умов надання безвізового режиму.

"Його створення ... вимагає також Європейська комісія в рамках моніторингу за механізмом візового призупинення", – йдеться в коментарі, наданому офіційним Брюсселем. Повідомляється також, в кінці минулого тижня представництвом ЄС було направлено офіційний лист на адресу голови адміністрації президента, спікера Верховної Ради та ключових міністрів, в якому ЄС офіційно повідомив Україну про свою позицію.

Нагадаємо, в кінці грудня 2017 Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради свій законопроект про створення Антикорупційного суду.

Другие новости