ПоддержатьУкраїнська

Фейки для Банкової та "злив" інформації у БЮТ – скріншоти приватного листування Андрія Денисенка

StopCor
StopCor

StopCor

Фейки для Банкової та 'злив' інформації у БЮТ – скріншоти приватного листування Андрія Денисенка

Нагадаємо, вчора у мережу потрапили скріншоти приватного листування пранкера з народним депутатом Андрієм Денисенком. Журналісти «СтопКору» весь день намагались взяти коментар у самого пана Андрія, але він жодного разу не відповів на дзвінок. Тож «СтопКор» продовжує досліджувати фрагменти цього пікантного листування народного депутата Андрія Денисенка, яке потрапило до мережі.

Примітка: репліки пранкера, який вдавав себе за Дмитра Погребова, виділено зеленим кольором, відповіді Денисенка – білим.

Зазначимо, Дмитро Погребов – бізнесмен з Дніпра, після Революції Гідності деякий час працював заступником Бориса Філатова. Проте у 2017 році мав проблеми із законом – дружина пана Погребова провернула багатомільйонну аферу з кредитними грішми, за цим фактом було заведено кримінальну справу, частина майна подружжя була заарештована. Після цих подій Дмитро Погребов разом із родиною проживає у Європі.

Проте цей сумнівний бекграунд, здається, жодним чином не турбує народного обранця Денисенка. Він із задоволенням обговорює з втікачем не тільки «війну бруду та компромату» за перерозподіл сфер контролю ресурсів у Дніпрі (перша частина аналізу за посиланням: “Розіп’яти Борю в трусиках” – у мережу виклали приватне листування нардепа Денисенка), але й можливі методи впливу на політичних важковаговиків, аж до самого президента.

Що, втім, не заважає пану Андрію розглядати похід на вибори під прапорами затятих супротивників Петра Олексійовича, а також час від часу «зливати» їм інформацію. Ну і як тут не згадати про лагідне теля?

Фейки для Банкової та ''злив'' інформації у БЮТ – скріншоти приватного листування Андрія Денисенка

А ось ще цікавіший фрагмент, у якому Андрій Денисенко – до речі, засновник правозахисної групи, у якої б слово мало не розходитись із ділом – готовий «вкинути» (читай збрехати) відверто вигадану інформацію.

Фейки для Банкової та ''злив'' інформації у БЮТ – скріншоти приватного листування Андрія Денисенка

Але й це ще не все! У затятій боротьбі за отримання контролю над ресурсами Дніпра – міста з 13-ти мільярдним бюджетом – виявляється, можна не тільки збрехати, а й навіть зрадити.

Цю тезу дуже добре підтверджує фрагмент, який стосується «Славіка». Зазначимо, йдеться про відомого нашим читачам Святослава Олійникалюдину, що «не вміє робити асфальт» і знає, «чим займався до цього і чим буде займатися далі».

А займався він, як можна побачити з листування Денисенка, «сітілайтами, мітингами у Києві, картинками на урни, парою хвиль публікацій. Сітіками у Києві. З привітанням Пороху й Луценку». А ще «все розповідав Ігорю» /прим. - Коломойському/

Фейки для Банкової та ''злив'' інформації у БЮТ – скріншоти приватного листування Андрія Денисенка

Зазначимо, що у будь-який момент готові надати Андрію Денисенку можливість прокоментувати ситуацію та опублікувати його точку зору.

Проте поки пан Андрій уникає спілкування з нашими журналістами, дослідження його листування триває – і попереду найцікавіше. Отже, слідкуйте за оновленнями – ви маєте це побачити!

Другие новости