ПоддержатьУкраїнська

Генпрокурор розповів журналістам, кому вигідна його відставка (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокурор розповів журналістам, кому вигідна його відставка (відео)

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка може невдовзі піти у відставку. Народні депутати ініціювали та зібрали підписи про оголошення йому недовіри. Комітет ВРУ з питань правоохоронної діяльності 4 березня відправив відповідну постанову у зал парламенту.

Це означає, що після звіту генпрокурора парламент може приступити до голосування за оголошення йому недовіри. Сам Рябошапка пов'язує ситуацію зі своєю ймовірною відставкою із "політичними процесами" та "незалежністю прокуратури". Про це він розповів у коментарі "Громадському", передає "24 канал".

"Нікому не потрібна така робота. Вони побачили, що нічого "вирішити" в цій прокуратурі вони не можуть, вони бачать, що вони нічого не можуть "вирішити" в НАБУ. Коли є така конструкція, коли НАБУ працює разом з Офісом генерального прокурора, і це може призвести до неприємних наслідків для певних олігархів і їх підручних, то очевидно, що це почне викликати занепокоєння",

– пояснив Рябошапка.

Він уточнив: чомусь люди оцінили, що його робота негативна ще до звіту.

"Деякі з них (депутатів –"24 канал") тільки закінчили школу, але зате вже розуміють, як працює Офіс генпрокурора. Деякі з них – по складах читають і їм тяжко говорити, слова підбирають, але вони знають, як має працювати прокуратура", – додав генпрокурор.

Другие новости