ПоддержатьУкраїнська

Георгій Тука висміяв заяви Савченко щодо закону про реінтеграцію Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

Георгій Тука висміяв заяви Савченко щодо закону про реінтеграцію Донбасу

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій прокоментував заяви народного депутата Надії Савченко щодо закону про реінтеграцію Донбасу.

В одному з ефірів на українському телебаченні Надія Савченко заявила, що закон про реінтеграцію Донбасу – це вірний шлях до військового стану по всій Україні, передає "Діалог.UA".

Нардеп запевняє, що згідно із законопроектом в будь-який населений пункт можна ввести військовий стан і підпорядкувати цей пункт безпосередньо президенту України.

За словами Савченко, вся Україна опиниться точно в такому ж становищі, як і жителі окупованих територій. Такі висловлювання скандального депутата Георгій Тука назвав "ахінеєю". Він нагадав, що закон про реінтеграцію стосується лише окремих регіонів Донецької та Луганської областей, а військовий стан президент України Петро Порошенко може оголосити по всій Україні й без спеціальних законів.

Свою позицію Тука виклав на своїй сторінці в Facebook. Раніше Георгій Тука розповів про деталі закону про деокупацію Донбасу, однак підкреслив, що ще точно не знає, яким буде кінцевий документ.

Другие новости