ПоддержатьУкраїнська

Геращенко повідомила про паузу в роботі у "нормандському форматі"

StopCor
StopCor

StopCor

Геращенко повідомила про паузу в роботі у 'нормандському форматі'

Представник України в гуманітарній підгрупі переговорів у Мінську Ірина Геращенко заявила про паузу в роботі у "нормандському форматі". Це пов'язано із німецькими та французькими виборами глав цих країн. Очевидно, що й переговори у Мінську застопоряться, прогнозує Геращенко.

Новину повідомляє "Преса України".

"Німеччина входить в період виборів, що відбудуться у вересні. У Франції в найближчі місяці тільки формуватиметься новий кабінет новообраного президента і їм буде не до зовнішньої політики, принаймні, не до Донбасу", – написала вона.

За словами Геращенко в США "так само ще тільки формуються структури, які відповідають за певні напрямки зовнішньої політики".

"Путін все це використовує, тому "нормандський формат", фактично, поставлений на певну паузу, й це напряму впливає на мінський формат (Україна, Росія, ОБСЄ – ред.) похідний від нормандського. Схоже, питання, які ми так важко намагаємося вирішувати в Мінську і які є заблокованими, поки що залишаться в тому ж стані", – додала вона.

Нагадаємо, українців, які знаходяться на окупованій частині Донбасу, можна захистити. Але це тільки в тому випадку, коли будуть прийняті заходи на законодавчому рівні, дотримується думки депутат Верховної Ради Юрій Дерев'янко.

Другие новости