ПоддержатьУкраїнська

Герега продає медзахист з «гуманітарного вантажу» Зеленського: пропонував Кличку і нардепам

StopCor
StopCor

StopCor

Герега продає медзахист з «гуманітарного вантажу» Зеленського: пропонував Кличку і нардепам

Народний депутат та власник мережі «Епіцентр» Олександр Герега хотів продати Кличку і нардепам маски, медичні комбінезони та інші товари протиепідемічного захисту доставлені "Мрією" з Китаю.

 Олександр Герега Фото: Експрес онлайн

Це ті засоби захисту, які зустрічав президент Володимир Зеленський, як гуманітарний вантаж для лікарень і аптек України.

Вигідну пропозицію зробив меру Києва Кличку та колегам-народним депутатам.

Про це стало відомо журналістам із листа на ім’я київського міського голови. Передає «Українська правда».

"Шановний Віталій Володимирович! На тому тижні літак "Мрія "доставив в Україну велику партію медичних масок, окулярів, стерильних комбінезонів 5 ступеня захисту, а також інші товари протиепідемічного призначення. Всі вони мають європейський і український сертифікати якості. Коли буде замовлена ​​велика партія, ціна буде менше (прайс товарів додається). Якщо буде ваша зацікавленість, то просимо вас звертатися з усіма питаннями до певних осіб в компанії "Епіцентр к", - йдеться в листі.

 Герега вирішив вкотре ''наваритися''

Нагадаємо, 23 квітня президент Зеленський зустрічав "Мрію" в аеропорту «Антонов» в смт Гостомель.

В Офісі президента тоді вантаж назвали «гуманітарним».

"Наша "Мрія" привезла в Україну 12 мільйонів масок - як для лікарень, так і для аптечних мереж. Також привезли близько 260 тисяч захисних окулярів для наших медиків і понад 100 тисяч захисних костюмів п'ятого рівня захисту", - заявляла пресслужба президента Зеленського.

Зазначимо, мережа магазинів "Епіцентр" працювала по всій країні під час карантинних обмежень. У гіпермаркетах товпились люди, а продавці на касі відпускали товари не першої необхідності.

Така ситуація обурила не лише ЗМІ, але й представників середнього та малого бізнесу. 29 квітня під Кабміном відбувся протест. Люди запитували, чому "Епіцентру" Гереги та ресторану "Велюр" Тищенка можна працювати, а їм - ні.

Другие новости