ПоддержатьУкраїнська

"Геть з України!" – з'явилося відео реакції Порошенка у відповідь на санкції Кремля

StopCor
StopCor

StopCor

'Геть з України!' – з'явилося відео реакції Порошенка у відповідь на санкції Кремля

Президент України Петро Порошенко оригінально відповів на публікацію російським урядом санкцій проти України, зажадавши російських військових забиратися геть з Донбасу й України.

Про це він заявив вчора під час спільного брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель в Києві, коментуючи московську ініціативу.

Порошенко заявляє, що замість брязкання зброєю за допомогою санкцій проти України РФ повинна виконати кілька простих речей, головна з яких – забратися геть з України. При цьому Порошенко зазначив, що рішення Москви про введення санкцій проти України не стало несподіванкою, потроливши російську владу наданою йому і значній частині українського істеблішменту честю потрапити до списку санкцій Росії.

https://youtu.be/BJNpLFJ9FOU

ЗМІ нагадують, що рішення Москви ввести санкції викликало спокійну реакцію України, однак користувачі соціальних мереж намагаються з'ясувати, яким чином російська влада складала список, не включивши в нього кілька ворогів РФ, зокрема Коломойського.

Також на зустрічі Порошенко повідомив, що як тільки Росія піде з України, не буде ніяких санкцій і напругу між країнами буде знято.

Другие новости