ПоддержатьУкраїнська

Голова медкомітету ВР Радуцький задоволений роботою ставленика Супрун, якого підозрюють у тендерних схемах

StopCor
StopCor

StopCor

Голова медкомітету ВР Радуцький задоволений роботою ставленика Супрун, якого підозрюють у тендерних схемах

Необґрунтований вибір переможців, дискримінаційні умови, нереальні терміни постачання — це далеко не повний перелік порушень під час тендерів ДП «Медичних закупівель». Проте парламентарі, відповідальні за медицину, про них або не знають, або не вбачають в цьому нічого протизаконного.

«Я дуже задоволений Арсеном Жумаділовим. Я за таких стою стіною. У нього є дві речі, що для мене є принциповими: він по-божевільному чесний, він точно не «схемщик», і він досить професійний», ― так прокоментував роботу гендиректора «Медичних закупівель» голова парламентського комітету з питань здоров'я та медицини Михайло Радуцький в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

https://www.youtube.com/watch?v=Brb5uqJesKY

До слова, нещодавно Арсен Жумаділов публічно звинуватив попереднього керівника МОЗу Іллю Ємця у нібито просуванні своєї людини в обхід конкурсного відбору на місце заступника директора ДП, а відтак у блокуванні закупівель.

Правда це чи ні, нам невідомо, але у скандал із звинуваченнями проти Ємця втрутилася навіть Уляна Супрун. І саме пані Уляна, ще як в.о. міністра, схвалювала кандидатури чиновників з Одещини на посади керівників «Медичних закупівель» без досвіду роботи в області медицини та в обхід умов конкурсу.

 Арсен Жумаділов Фото: Інтерфакс

Зазначимо, що невдовзі після скандалу Жумаділова з Ємцем останнього звільнили.

«Я заяву не писав. Але, думаю, підстави можуть бути такі, що нашою командою було представлене реформування охорони здоров’я. Воно не сподобалося нашим опонентам», ― заявив ексміністр.

Схоже, що посадовці та можновладці, які мали б насамперед дбати про якісну медицину, забезпечену усім необхідним, переймаються винятково політичними питаннями, гучними скандалами та створенням сенсацій, тримаючись з останніх сил за свої крісла.

Тим часом через амбіції саме таких чиновників закупівля медзасобів та здоров’я українців опиняються під загрозою.

Другие новости