ПоддержатьУкраїнська

Голова Центру сертифікації насіння Роман Карпляк вимагає хабар в мільйон гривень у директора Вінницької філії підприємства – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Голова Центру сертифікації насіння Роман Карпляк вимагає хабар в мільйон гривень у директора Вінницької філії підприємства – подробиці

Директор Вінницької філії "Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" Оксана Пушкар розповіла журналісту "Стоп Корупції" Сергію Медянику про наслідки, з якими зіштовхнулась, відмовившись давати хабара в мільйон гривень керівнику установи.

 Роман Карпляк

Жінка розповіла, що Роман Карпляк почав морально тиснути на неї після відмови. За її словами, він приставив до директорки "наглядача" Романа Мазура, який до цього працював охоронцем у Лук'янівському СІЗО де і познайомився з Карпляком.

Цікаво, що Мазур, який їздить на Ауді А8, погодився з умовами, що на новій посаді його зарплатня складатиме 5 тисяч гривень.

Коли журналісти спробували поспілкуватись з Романом Карпляком та почути його коментар щодо ймовірних корупційних схем у ЦСЕНСМ, він організував напад на журналіста Сергія Медяника, внаслідок якого той отримав важкі травми та потрапив до лікарні.

Подробиці про це та навіть більше дивіться у відеоматеріалі "Стоп Корупції".

https://www.youtube.com/watch?v=YrtVd85eVWA&feature=youtu.be

Раніше ми писали: "Головою в око – як керівник філії "Центру сертифікації насіння" під керівництвом Карпляка побив журналіста "Стоп Корупції" (ВІДЕО)".

Другие новости