ПоддержатьУкраїнська

Голова уряду пообіцяв журналістам розібратись зі скандальним питанням відводу стоків у Одесі

StopCor
StopCor

StopCor

Голова уряду пообіцяв журналістам розібратись зі скандальним питанням відводу стоків у Одесі

Очільник уряду України Володимир Гройсман запевнив знімальну групу "СтопКору", що Кабмін розгляне питання фінансування та запуску сучасної системи відведення каналізаційних стоків в Одесі.

Про це урядовець сказав журналісту "СтопКору" Олександру Мамаю після позачергового засідання уряду.

"Голова уряду в курсі справи із будівництвом та фінансуванням модернізованої системи відведення стоків в Одесі. Володимир Гройсман зауважив, що урядовці візьмуться за це питання", - передав слова голови уряду журналіст Олександр Мамай.

Раніше "СтопКор" обговорив проблему екологічної ситуації в Одесі з віце-прем'єр-міністром, міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком.

Зауважимо, що під час розслідування журналіст "СтопКору" Олександр Мамай з'ясував, що модернізована система в Одесі була готова до роботи, проте компанії-виконавцю не компенсували витрат на роботу, і запуск сучасних насосів зірвався.

Журналіст знайшов і тодішнього губернатора Одещини Миколу Скорика, за час роботи якого систему відведення нечистот мали запустити і за головування якого понад 300 мільйонів гривень, передбачених для виконавця, зникли з рахунків області.

http://youtu.be/gonWG7w20S8

Другие новости