ПоддержатьУкраїнська

"Гордійчук? Знаю, але у списках не бачив" - Андрій Дикун заперечив участь скандального рейдера у виборах під прапором "Батьківщини"

StopCor
StopCor

StopCor

'Гордійчук? Знаю, але у списках не бачив' - Андрій Дикун заперечив участь скандального рейдера у виборах під прапором 'Батьківщини'

В рамках "Аграрного Олімпу - 2018" журналіст "СтопКору" Христина Кришиха поспілкувалась з президентом Асоціації виробників молока Андрієм Дикуном. Пан Дикун підтвердив своє знайомство з іншим відомим аграрієм, Андрієм Гордійчуком, проте заперечив його участь у майбутніх виборах по списках партії "Батьківщина".

https://youtu.be/exPiAjjsZU0

Нагадаємо, кілька місяців тому ЗМІ повідомляли, що Андрій Гордійчук анонсував свій похід у велику полтітику, за деякими повідомленнями у неформальних розмовах він взагалі називав себе заступником Юлії Тимошенко з питань аграрного сектору та цілився на посаду міністра АПК в уряді Тимошенко.

Втім, у самому БЮТі від такого "заступника" відхрестилися

https://youtu.be/SfOpOsI-M_M

Зазначимо, на своїй малій батьківщині - Хмельниччині - депутат обласної ради Андрій Гордійчук відзначився у низці скандалів, пов'язаних з агрорейдерством - йдеться, зокрема, про блокування роботи Старокостянтинівського молокозаводу та зникнення зерна на півмільйона, з елеватора, що належить фірмі пана депутата.

Також до Голови депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” Юлії Тимошенко з проханням допомогти їм повернути їхнi гроші, які у них фактично відібрав депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук, звернулись мешканці села Лотівка Хмельницької області. Вона обіцяла взяти цю справу під особисти контроль.

Другие новости