ПоддержатьУкраїнська

Гройсман висловив співчуття з приводу загибелі військових на Рівненщині

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсман висловив співчуття з приводу загибелі військових на Рівненщині

Володимир Гройсман висловив співчуття з приводу загибелі на полігоні на Рівненщині 3 військовослужбовців. Прем’єр-міністр пообіцяв, що уряд зробить все, щоб такі випадки не повторювались. Також озвучена одна з версій причини трагедії.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 6 липня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відреагував на трагедію на Рівненщині, де в результаті вибуху міномета загинули 3 військовослужбовців та 9 отримали поранення. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що будуть вжиті заходи для запобігання подібних ситуацій.

"Трагедія на полігоні на Рівненщині. Шкода, що ми втратили військових далеко від фронту. Буде розслідування. Але залишається питання контролю і недопущення подібних ситуацій. Напрацьовуємо потрібні рішення, все, від нас залежне, буде зроблено", – зазначив голова уряду.

Тим часом у Міноборони призначили службове розслідування. На місце події відправилась оперативна група, заступник міністра оборони та відповідальні за розслідування особи. Також у прес-службі відомства назвали одну із версій причини трагедії.

"Наразі розглядається декілька версій, які призвели до надзвичайної події. Основною версією є порушення заходів безпеки під час проведення навчань", – зазначили у міністерстві.

Як повідомлялось раніше, сьогодні, 6 липня, на Рівненському загальновійськовому полігоні під час занять розірвався міномет. В результаті 3 військовослужбовців загинули та ще 9 отримали поранення.

Другие новости