ПоддержатьУкраїнська

Гроші Януковича-молодшого вимагають перерахувати на державний рахунок

StopCor
StopCor

StopCor

Гроші Януковича-молодшого вимагають перерахувати на державний рахунок

Суд заморозив майже 250 млн гривень сина Януковича. Офіс генпрокурора вимагає перерахувати ці гроші на державний рахунок.

Слідчий суддя заарештував 247 млн ​​грн ліквідованого "Всеукраїнського банку розвитку", який належав синові експрезидента України Віктора Януковича Олександру.

У пресслужбі Офісу генерального прокурора повідомили, що відповідне рішення було ухвалено 13 січня за клопотанням прокурора.

Крім того, було вирішено передати гроші в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), передає "Сьогодні".

У зв'язку з цим Офіс генпрокурора доручив АРМА виконання постанови суду, а "Міжнародному інвестиційному банку", на рахунках якого лежали кошти, – перерахувати вказану суму на рахунок Нацагентства.

"Вивчається питання законності знаходження коштів ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" на рахунках ПАТ "Міжнародний інвестиційний банк" та встановлюються причетні до цього рішення", – зазначили у генпрокурора.

У квітні 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація, що з рахунків банку Януковича-молодшого зникли два мільярди гривень. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 2015 року повідомляв про арешт 2,6 млрд гривень на рахунках ВБР, але зараз цих коштів на рахунках уже немає.

Другие новости