ПоддержатьУкраїнська

Хмельницька "Рада майдану" розділилася через корупційний скандал

StopCor
StopCor

StopCor

Хмельницька 'Рада майдану' розділилася через корупційний скандал

Більша частина "Ради Майдану" відмовилась підтримати звернення щодо звільнення очільника поліції Хмельниччини через корупційний скандал.

Хмельницька "Рада майдану", принаймні більша її частина, схоже, впевнена у непричетності генерала Семенишина до корупційних дій, про які нещодавно стало відомо.

Як повідомляє видання НГП, колишній прес-секретар Хмельницького штабу національного спротиву і представник ГО "Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування" Олексій Голеншин запропонував "Раді Майдану" Хмельниччини підтримати звернення щодо відправлення у відставку всього керівного складу ГУ НП Хмельниччини на чолі з Миколою Семенишиним.

Підставою цьому є звинувачення у можливій корупції.

Текст звернення було озвучено днями на засіданні "Ради Майдану".

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що очільник відомства, "під носом" у якого провертали брудні справи його підлеглі, не має морального права залишатися на чолі поліції області.

Втім, ініціатива не знайшла особливої підтримки у членів Ради. Думки з цього приводу розділилися, а після палких дискусій, члени "Ради майдану" відмовилися підтримати вказане звернення активіста.

Нагадаємо, раніше голова "Ради майдану" Алім Міщук заявляв, що впевнений у непричетності Семенишина до дерибану палива і грошей, призначених на АТО і пообіцяв генералу всебічну підтримку ради.

Скандал довкола керівництва ГУ НП розгорівся нещодавно, коли Генпрокуратура розкрила корупційну схему в поліції Хмельниччини.

Другие новости