ПоддержатьУкраїнська

Холодницький: Я не виключаю виклики Коломойського, хай приходить - будемо раді бачити

StopCor
StopCor

StopCor

Холодницький: Я не виключаю виклики Коломойського, хай приходить - будемо раді бачити

Допит можливий в рамках витребуваної у ГПУ справи 2003-2004 років.

Заступник генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький допускає виклик на допит українського олігарха Ігоря Коломойського. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

Допит може бути проведений за витребуваною у Генеральної прокуратури (ГПУ) справою 2003-2004 років.

"Моніторячи Єдиний реєстр досудових розслідувань, ми встановили, що, дійсно, є така справа, де, нібито, ми зараз перевіряємо, "Коломойський давав, а Пінчук брав". Там зараз приблизно така фабула", - зазначив Холодницький.

Причому, за його словами, Генпрокуратура довгий час не передавала справу Коломойського в САП.

"ГПУ його довгий час не передавала. Потім, в кінці кінців, здалася і віддала. На наше здивування, справа виявилася такою тонюсенькою. Ми зараз проводимо слідство. Я не виключаю виклики Коломойського. Хай приходить - будемо раді бачити", - підкреслив глава САП.

Як зазначив Назар Холодницький в інтерв’ю "СтопКору", станом на 29 серпня у САП здійснює процесуальне керівництвo у 200 кримінальних провадженнях. Найбільш численними категоріями осіб, якими повідомлено про підозру, є прокурорські працівники, посадовці вищого рівня державних компаній, судді.

Другие новости