ПоддержатьУкраїнська

"Хто тебе обирав? Сядь і сиди!", – потенційного губернатора Одещини жорстко "попустили" працівники ОНМедУ (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'Хто тебе обирав? Сядь і сиди!', – потенційного губернатора Одещини жорстко 'попустили' працівники ОНМедУ (відео)

Працівники Одеського національного медичного університету привселюдно заявили, що не обирали головою наглядової ради Максима Болдіна, який чомусь вирішив абсолютно протилежне й сказав про це під час засідання комісії, яку в Одесу направив радник міністра Дмитро Раімов.

Болдін вийшов з виступом під час засідання комісії, однак співробітники почали його перебивати викриками "Наглядова рада! Хто тебе обирав? Йди сядь та сиди!", "Яке відношення до інституту маєте?", "А до колективу?".

За словами працівників навчального закладу, Болдін очолює фейкову наглядову раду, створену спеціально для здійснення рейдерського захоплення ОНМедУ. Зазначимо, що члени реальної наглядової ради обираються виключно колективом згідно зі статутом університету.

Раніше Болдіна було помічено у рейдерському захопленні Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). Його та зареєстрований на його ім'я автомобіль бачили в натовпі під час сутичок біля навчального закладу. Сьогодні він знову з'явився на засіданні комісії.

 24 вересня Болдін знову з'явився в ОНМеді  Фото: СтопКор

Нагадаємо, що минулого тижня у столиці тривали акції протесту біля МОЗу. Студенти та колектив навчального закладу вимагали виплатити їм зарплати та стипендії, яких не бачили вже 9 місяців. До мітингарів вийшов радник міністра Раімов, який пообіцяв скерувати комісію в Одеський медуніверситет для перевірки кошторису.

Додамо, що Максим Болдін претендує на посаду губернатора Одещини – його кандидатура була запропонована Президентом України Володимиром Зеленським.

Другие новости