ПоддержатьУкраїнська

Капуста, картопля та поповнення мобільного – як у самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” заохочували "виборців" (ФОТО)

StopCor
StopCor

StopCor

Капуста, картопля та поповнення мобільного – як у самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” заохочували 'виборців' (ФОТО)
 Фото: GETTY IMAGES/ANADOLU AGENCY

Представники так званих виборчих комітетів на окупованих територіях оголосили про успішне завершення "виборів" керівництва "республік". Про це інформує "BBC Україна".

Як на них відреагували соцмережі – у підконтрольних Києву та не підконтрольних районах України – читайте в огляді нижче.

"Вибори" пройшли у традиціях пізнього СРСР.

"За даними екзитполів, на цю хвилину у "ДНР" лідирує картопля, а в "ЛНР" – капуста. Друге місце посідають морква та цибуля відповідно", – пожартував у Facebook журналіст та блогер Денис Казанський, який мусив залишити Донецьк 2014 року.

 Фото: GETTY IMAGES

Він супроводив свій допис фотографіями черг людей, що стоять поряд з мішками овочів, які звезли до "виборчих дільниць" як стимул для "виборців".

"У Донецьку "ДНР" заборонила журналістам показувати порожні ділянки. А ввечері в кращих традиціях пізнього СРСР залучають людей на святковий концерт на честь "волевиявлення", – відзначив редактор "Новости Донбасса" Олексій Мацука.

А інший журналіст – Євген Спірін – який чотири роки тому виїхав з Луганська, ділився своїми даними про "день виборів" у "ЛНР": "У подарунок тим, хто проголосував, пополняха "ЛугаКом" (Мобільний оператор у невизнаній "ЛНР", – Ред.) на 100 російських рублів. Як сказав головний чекіст Пасічник (Самопроголошений голова "ЛНР". – Ред.): "Ми приготували їх 30 тис.".

"Тим, хто голосує вперше і по паспорту їм не більше 22 років, видають обкладинки на паспорти з… гербом "ЛНР". У Перевальську і Алчевську на дільницях тусуються упороті казаки в шапках. Там, утім, як і в Лузі, голосують одні пенсіонери", – додав блогер.

"Як стверджують псевдо організатори фейкових виборів в ОРДЛО, а їхні заяви дублюють залежні кримські спостерігачі з посиланням на несправжніх міжнародних: "Ніяких порушень законодавства, що вплинули б на результат, зафіксовано не було". Цю тезу варто трактувати, як ніякого законодавства, яке можна було б порушувати, зафіксовано не було. Ну, як і виборів. Тому обговорювати теж нема чого", – написала голова правління Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

Читайте також: "Одеса смердить від корупції": громадські активісти вимагають від правоохоронців припинити кришування кримінальних "хазяїв" міста".

Другие новости