ПоддержатьУкраїнська

Керівник одного з районів Харкова “зливав” державні таємниці російським службам – прокуратура

StopCor
StopCor

StopCor

Керівник одного з районів Харкова “зливав” державні таємниці російським службам – прокуратура

Прокуратура Харківської області знайшла докази того, що керівник Холодногірської районної адміністрації Харкова Максим Мусєєв "зливав" російським службам інформацію, яка містить державні таємниці. Про це інформує прес-служба прокуратури.

Згідно з повідомленням, місцева прокуратура під час досудового розслідування проти чиновника здійснила 5 обшуків, допитала майже два десятки свідків, призначила 6 експертних досліджень та встановила, яким саме способом він передавав інформацію представникам російських спецслужб.

"Дані, які передавали встановленим каналом, містять державну таємницю, та її витік може завдати шкоди інтересам України у сфері державної безпеки", – підкреслюється в повідомленні.

При цьому додається, що нині вирішується питання щодо оголошення чиновника в міжнародний розшук. У державному розшуку він уже перебуває.

Зауважимо, в повідомленні ім'я керівника одного з районів Харкова, щодо якого триває досудове розслідування за підозрою в державній зраді, не називають, однак, враховуючи попередню інформацію місцевих ЗМІ, можна припустити, що йдеться про очільника Холодногірської районної адміністрації Харкова Максима Мусєєва.

Нагадаємо, у жовтні Служба безпеки України заявила, що його було завербовано россійським ФСБ. Мусєєв нібито створив в Україні організацію псевдоветеранів АТО, які збирали інформацію військового характеру та передавали спецслужбам РФ.

Одразу після відповідної заяви Мусєєв назвав звинувачення СБУ "політичним замовленням" і "провокацією".

Нині, за даними українських правоохоронців, він перебуває в Російській Федерації.

Читайте також: "В “ЛНР” чиновники обікрали онкодиспансер, отримавши величезний відкат за рахунок голодних пацієнтів".

Другие новости