ПоддержатьУкраїнська

Кива з автоматом: проти нардепа відкрили кримінальну справу

Марина Титова
Марина Титова

Шеф-редактор

Кива з автоматом: проти нардепа відкрили кримінальну справу

За фактом стрілянини народного депутата Іллі Киви з автоматичної зброї порушено кримінальне провадження. Про це журналістам повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

 Нардеп Ілля Кива Фото: скріншот

"Стосовно народного депутата у нас є справи, і їх, в принципі, стосовно цього народного депутата достатньо багато. Я не можу по кожному внесенню в ЄРДР виходити і про щось говорити і коментувати. Коли у подібних справах іде притягнення, у нас мають бути хоча би експертизи. Без них нема про що говорити. Коли в мене є хоча б проміжний результат , то я про це говорю", - сказала вона, передає "Уніан".

Також на уточнююче запитання, чи порушено справу саме по цьому факту, Венедіктова відповіла ствердно. І додала, що коли справа дійде до висунення підозри Киві, то вона тоді скаже, з якою кваліфікацією підписана підозра.

"А на сьогодні це передчасне питання", - підсумувала вона.

Ілля Кива з автоматом

Як повідомляв "СтопКор" раніше, скандальний народний депутат від партії ОПЗЖ Ілля Кива з автоматом у руках записав чергове відео. Ролик був присвячений 62-й річниці від дня вбивства в Мюнхені українського націоналіста Степана Бандери співробітником КДБ.

Відео нардеп опублікував у своєму Telegram-каналі.

"Я, лідер антифашистського руху в Україні, онук героя Радянського Союзу Кива Ілля, не міг залишити непоміченою подію, яка поставила крапку: 62 роки тому — 15 жовтня 1959 року — в Мюнхені був ліквідований зрадник Батьківщини, пособник нацистів Степан "Сопля", він же Бандера. і так повинно бути з кожним, хто сповідує фашизм і йому прислуговує. Смерть зрадникам і смерть фашизму!", — заявив Кива.

Після цих слів нардеп випустив автоматну чергу у повітря.

Завершилося дійство феєрверком.

Другие новости