ПоддержатьУкраїнська

Кива з автоматом в руках влаштував черговий перформанс (відео)

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Кива з автоматом в руках влаштував черговий перформанс (відео)

Скандальний народний депутат від партії ОПЗЖ Ілля Кива записав чергове відео. Цього разу ролик присвячений 62-й річниці від дня вбивства в Мюнхені українського націоналіста Степана Бандери співробітником КДБ.

 Нардеп Ілля Кива Фото: скріншот

Відео нардеп опублікував у своєму Telegram-каналі.

"Я, лідер антифашистського руху в Україні, онук героя Радянського Союзу Кива Ілля, не міг залишити непоміченою подію, яка поставила крапку: 62 роки тому — 15 жовтня 1959 року — в Мюнхені був ліквідований зрадник Батьківщини, пособник нацистів Степан "Сопля", він же Бандера. і так повинно бути з кожним, хто сповідує фашизм і йому прислуговує. Смерть зрадникам і смерть фашизму!", — заявив Кива.

Після цих слів нардеп випустив автоматну чергу у повітря.

Завершилося дійство феєрверком.

Нагадаємо:

  • Нардеп від ОПЗЖ Кива захистив дисертацію кандидата наук із державного управління на тему "Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)".
  • Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), де нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива проходив аспірантуру, опублікувала в себе на сайті збірники науково-практичних конференцій з матеріалами Киви, яких раніше не було.
  • Народний депутат від фракції ОПЗЖ Ілля Кива назвав себе "лідером антифашистського руху" та додав, що його нібито хочуть посадити до Дня незалежності.
  • 13 серпня 2021 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) повністю задовольнив позовні вимоги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та стягнув із нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви в дохід держави необґрунтований дохід 1,2 мільйона гривень за передачу в оренду жомової ями.
  • Народний депутат Кива склав іспит на адвоката на Закарпатті.
  • Адвокат Микола Кушніренко заявив, що Киві можуть незаконно видати адвокатське свідоцтво всупереч довідці з психлікарні.

Другие новости