ПоддержатьУкраїнська

Кличко: "Партія "УДАР" братиме участь в наступних парламентських виборах в Україні"

StopCor
StopCor

StopCor

Кличко: 'Партія 'УДАР' братиме участь в наступних парламентських виборах в Україні'

Політична сила "УДАР" братиме участь в наступних виборах до Верховної Ради. Адже ми хочемо об'єднати людей та створити європейський рівень життя в кожному регіоні України. Про політичні амбіції заявив мер міста Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Еспресо.TV", передає "Рубрика".

 Фото: КГГА

"Вся моя політична діяльність має на меті створення європейського рівня життя. Ми намагаємося зробити місто Київ конкурентним з європейськими містами. За рівнем життя, за інфраструктурою міста та за рівнем розвитку культурного та соціального життя. Саме тому, партія "УДАР" братиме участь в наступних парламентських виборах в Україні. Адже ми хочемо створити європейський рівень життя у всіх регіонах країни. І, відверто кажучи, я вірю в те, що люди нас підтримують", – додав мер Києва.

Також Віталій Кличко прокоментував нагальні проблеми міста Києва. А саме, проведення станції метрополітену на Троєщину.

"Це колосальна робота. Ми працюємо над цим, але нам не вистачає ресурсу. Така робота займає понад 5 років. Я впевнений, що коли ми побудуємо міст, який буде з'єднувати лівий берег Дніпра з правим, то і з'являться сили та ресурси для розв'язання проблеми метрополітену для Троєщини", – заявив мер Києва.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент представив нового голову Івано-Франківської ОДА.

Другие новости