ПоддержатьУкраїнська

Кличко відмовиться від велосипедних прогулянок через карантин

StopCor
StopCor

StopCor

Кличко відмовиться від велосипедних прогулянок через карантин

З 6 квітня на всій території України вступили в дію нові обмеження, запроваджені Кабміном для запобігання поширенню коронавірусу. Нововведення, які стосуватимуться столичних мешканців, прокоментував у своєму Телеграм-каналі міський голова Києва Віталій Кличко.

Фото: УНІАН

"Я знаю, що багато дискусій останніми днями з цього приводу. І багато обурення. Мені теж можуть не подобатися деякі моменти. Я, наприклад, звик щоранку тренуватися – їздити на велосипеді Трухановим островом. І теж люблю прогулятися інколи парком. Але уряд ухвалив такі правила. І їх доведеться виконувати всім", – написав очільник КМДА.

Столичний мер підкреслив, що наразі необхідно зробити все, аби ситуація не вийшла з-під контролю – щоб не було стрімкого зростання кількості хворих, колапсу медицини та великої кількості жертв.

У понеділок у столиці лабораторно підтвердили 23 нові випадки зараження, наразі найбільша кількість пацієнтів з COVID-19 проживає у Печерському районі – 46 осіб, найменше – у Святошинському (13 випадків). За добу нульовий приріст числа інфікованих зафіксований в Оболонському та Солом’янському районах.

Другие новости