ПоддержатьУкраїнська

Кличко звільнив ряд чиновників КМДА після фінансової перевірки

StopCor
StopCor

StopCor

Кличко звільнив ряд чиновників КМДА після фінансової перевірки

Мер Києва Володимир Кличко звільнив директора дерпартаменту соціальної політики КМДА та доручив звільнити директора тендерного комітету цього департаменту і керівників структурних підрозділів. Про це повідомляє “112 Україна” з посиланням на прес-службу.

Повідомляється, що таке рішення було ухвалене після проведення перевірки фінансово-господарської діяльності департаменту. Зокрема, і на підставі інформації, оприлюдненої в деяких ЗМІ та за зверненнями підприємців.

Під час перевірки, здійсненої департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, встановлені порушення, зокрема, тендерного законодавства, ігнорування принципів відкритості та прозорості, нехтування економією та ефективністю в роботі департаменту соціальної політики. Матеріали аудиторської перевірки спрямовані до правоохоронних органів для відповідного реагування.

"Кожен чиновник повинен розуміти, що прийшов працювати на громаду, а не на власну кишеню. І, відзначу, перевірка ефективності використання бюджетних коштів триває і в інших департаментах", – відзначив Віталій Кличко.

Читайте також: "Протести під Кабміном тривають: активісти “Стоп корупції” звернулись до Гройсмана".

Другие новости