ПоддержатьУкраїнська

«Сьогодні незаконно розпускають парламент - завтра здадуть частину території України» - НФ закликає депутатів захистити країну

StopCor
StopCor

StopCor

«Сьогодні незаконно розпускають парламент - завтра здадуть частину території України» - НФ закликає депутатів захистити країну

«Сьогодні незаконно розпускають парламент - завтра здадуть частину території України чи дозволять російським військам перебувати у Донецьку чи Луганську, як це свого часу зробив Янукович Харківськими угодами, забезпечивши плацдарм російській армії для окупації Криму. Захистимо Україну!», - йдеться у заяві Народного фронту, яку розміщено на офіційному сайті політичної сили.

НФ також сповіщає, що всі депутати фракції вже підписали звернення до Конституційного суду щодо надання оцінки указу Президента Володимира Зеленського про призначення позачергових виборів до Верховної Ради.

"Фронтовики" переконані, що підписання цього подання є політичним і громадянським обов’язком кожного члена парламенту, оскільки мова йде про факт порушення Конституції найвищою посадовою особою держави – Президентом України.

"На цьому фоні абсолютно безглуздими і безпідставними виглядають примітивні пояснення, що начебто йдеться про продовження роботи цього складу парламенту на кілька місяців. Ні! Або ми сьогодні захистимо Основний Закон України від цинічної атаки, або його нехтування породжуватиме нові глобальні загрози для держави", - йдеться у повідомленні.

Другие новости