ПоддержатьУкраїнська

Клімкін: Україна і Польща будуть дружити, не зважаючи на провокації Москви

StopCor
StopCor

StopCor

Клімкін: Україна і Польща будуть дружити, не зважаючи на провокації Москви

Учора, 15 березня, глава зовнішньополітичного державного органу Павло Клімкін виїжджав до Польщі з офіційним візитом до представників тамтешнього уряду. "Історична спадщина польського народу важлива для України так само, як для поляків важлива спадщина українського народу", – заявив у середу в Варшаві глава МЗС України Павло Клімкін.

"Робота над поліпшенням охорони місць пам'яті – це наш пріоритет", – запевнив він. "Ми знаємо про акти вандалізму і розуміємо, що вони не є випадковими. Ми знаємо, що це абсолютно усвідомлені дії", – заявив керівник української дипломатії під час прес-конференції у Варшаві після зустрічі з керівником польського МЗС Вітольдом Ващиковським.

Павло Клімкін додав, що обидві сторони працюють над тим, щоб поліпшити контроль над місцями пам'яті. "Сьогодні ми про це говорили, і це буде нашим пріоритетом", – підкреслив Клімкін. Як додав міністр, партнерство Польщі та України є винятковим. Політик зазначив, що Україна і Польща будуть дружити, не зважаючи на провокації Москви. Очевидно, що невідомі намагаються "насолити" відносинам Варшави й Києва, руйнуючи пам'ятники в Україні. Так сталося з меморіалами в Биківні та Гуті Пеняцькій.

Під час одноденного візиту до Варшави глава МЗС України Павло Клімкін обговорив з польськими політиками питання безпеки та енергетичної співпраці Польщі та України. Нагадаємо: Польща чітко пояснила Росії, що не гратиме в її гри, не прийнявши бажання провести "вибори" в окупованих Південній Осетії та Абхазії, які згідно із законом належать Грузії. Віце-прем'єр України Кириленко зазначив, що Україна готова вести діалог з Польщею на тему історії та політики.

Другие новости