ПоддержатьУкраїнська

Компанія скандально відомого агробізнесмена Андрія Гордійчука кинула Аграрний фонд на 15 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Компанія скандально відомого агробізнесмена Андрія Гордійчука кинула Аграрний фонд на 15 млн грн

Нашим журналістам стало відомо, що ТОВ "Цефей-Груп" уклало біржовий договір постачання зерна врожаю 2018 року на загальну суму близько 15 мільйонів гривень. Згідно з ним ТОВ "Цефей-Груп" мало постачати зерно до ПАТ Аграрний фонд, однак не виконало своїх зобов’язань. Ба більше, кошти, отримані при укладенні договору, не було повернуто. А заставне майно у вигляді зерна компанія "Цефей-Груп" використала у власних цілях. Проте в період укладання договору компанія змінила засновника, директора та бухгалтера підприємства, так би мовити, замітаючи сліди на ходу.

 Андрій Гордійчук Фото: СтопКор

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження №12019060000000344 , відомості про яке внесені до ЄРДР від 04.10.2019 року за ч.4 ст.191 КК України, а саме привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.

 Оксана Антипчук Фото: Фейсбук

ТОВ "Цефей-Груп" до недавнього часу було зареєстроване на ім’я Оксани Антипчук, на яку пан Гордійчук реєстрував всі свої компанії, зокрема й скандально відомі СОК "ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ КООПЕРАТИВ" та СВК "Перший національний виробничий кооператив", які кинули селян на мільйони гривень, не виплативши їм кошти за здане молоко. В ході минулого розслідування, а саме "Операція МолокоSOS", нам вдалося поспілкуватися з пані Антипчук і вона навідріз відмовлялась коментувати свою причетність до зареєстрованих на неї фірм, однак дані з відкритих реєстрів говорили про інше. Саме на неї агробізнесмен та депутат Хмельницької обласної ради сьомого скликання реєстрував всі свої фірми. Крім того, за нашою інформацією, пані Антипчук є двоюрідною сестрою Андрія Гордійчука.

Детальніше читайте за посиланням https://stopcor.org/yak-mozhna-obduriti-vsih-zhiti-spokiyno-praktichniy-kurs-vid-oligarha-gordiychuka/.

Другие новости