ПоддержатьУкраїнська

Кремль ввів санкції проти України: всі, хто не визнає агресію і окупацію Росією, до списків не потрапили

StopCor
StopCor

StopCor

Кремль ввів санкції проти України: всі, хто не визнає агресію і окупацію Росією, до списків не потрапили

Сьогодні, 1 листопада, Кремль ввів санкції проти України. Під них потрапили не тільки громадяни України, а й окремі українські компанії.

Однак в Інтернеті помітили, що ці санкції не торкнулися тих, хто заявляв про свою проросійську позицію. Зокрема, це стосується Медведчука і всього "Опозиційного блоку".

Російська Федерація офіційно ввела санкції у відповідь, які торкнулися 322 громадян України та ще 68 компаній. Відповідний указ був підписаний Дмитром Медведєвим, який займає пост прем'єр-міністра РФ, повідомляє "Обозреватель".

Відзначається, що санкції проти України набрали чинності сьогодні, 1 листопада. У них передбачена повне блокування "безготівкових фінансів, бездокументарних цінних паперів, а також майна на території РФ". Серед найвідоміших компаній, на які РФ наклала санкції, виявилися "АвтоКрАЗ", "Агропром-технології", "Азот", "Глікохім", "Арсенал груп".

Однак відомо, що перелік не закінчується цими компаніями. Цікаво на цьому тлі те, що Медведчук і вся фракція "Опозиційний блок" не потрапили під санкції. Разом з ними не опинилися під санкціями ті, хто спочатку заявляв про проросійську позицію.

Користувачі Інтернету вважають це дещо дивним. Деякі вкотре раз заговорили про зв'язок усього "Опоблоку" і Медведчука з РФ, оскільки санкції їх не торкнулися, хоча експерти поки що нічого не повідомляли.

Другие новости