ПоддержатьУкраїнська

Куди йдуть гроші: харківські активісти беруть під контроль громадські організації

StopCor
StopCor

StopCor

Куди йдуть гроші: харківські активісти беруть під контроль громадські організації

Активісти харківського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» ініціювали громадську експертизу Департаменту масових комунікацій Харківської облдержадміністрації. Чому зацікавилися цим питанням та що хочуть з’ясувати, розповів голова харківського осередку «Стоп корупції» Сергій Усов.

 Заступник директора Департаменту – начальник управління внутрішньої політикиІсаєнко Ігор Павлович Фото: kharkivoda.gov.ua

Департамент масових комунікацій відповідає, зокрема, за розподіл коштів між громадськими організаціями. Наші активісти зацікавилися, яким чином відбувається цей розподіл. За якими критеріями, у якому порядку. А також – чи самі організації витрачають бюджетне фінансування за цільовим призначенням, чи виконують ГО свою роботу належним чином.

«Громадські організації відіграють велику роль у суспільстві, вони мають важливе значення, але їхня діяльність потребує фінансування. Саме тому це має перевірятися та контролюватися, а не так, що хтось отримав, а комусь відмовили, отримали відкат і так триває й надалі», — сказав Сергій Усов.

Право на громадську експертизу регулюється постановою Кабінету Міністрів України №976. У рамках цієї постанови «Стоп корупції» подала запит на проведення такої експертизи на ім’я голови Харківської облдержадміністрації Олександра Кучера.

https://www.facebook.com/599587393893225/posts/905939186591376

Сьогоднінаші активісти звернули увагу, що з моменту подання першого запиту звільнилася керівниця Департаменту масових комунікацій обладміністрації Харкова Вікторія Аннапольська. Дивний збіг обставин чи свідома зміна дійових осіб? «СтопКор» ретельно стежить за перебігом подій у Харкові.

Другие новости