ПоддержатьУкраїнська

Луценко повідомив про позбавлення депутатської недоторканності 5 нардепів

StopCor
StopCor

StopCor

Луценко повідомив про позбавлення депутатської недоторканності 5 нардепів

Подання про позбавлення нардепів недоторканності вже зареєстровано в регламентному комітеті Верховної Ради.

Сьогодні стало відомо про те, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко подав подання до Парламенту про зняття депутатської недоторканності з 5 народних обранців.

Про це Юрій Луценко повідомив на своїй сторінці в соцмережі. Він повідомив, що прокуратура працює в посиленому режимі для того, щоб питання про зняття недоторканності з депутатів було вирішено до початку канікул у Верховній Раді.

Серед тих, що провинилися – Андрій Лозовий, Євген Дейд, Олесь Довгий, Борислав Розенблат і Максим Поляков.

Як стало відомо, спікер Верховної Ради Андрій Парубій вже вніс дані уявлення в регламентний комітет. Тепер ці постанови повинні проголосувати члени комітету, а потім депутати в сесійній залі. Луценко висловив надію, що парламентарії підтримають уявлення і проголосують за зняття недоторканності з вищезазначених колег. Крім того, Генпрокурор порадив депутатам все ж проголосувати за поправки до Конституції України та скасувати депутатську недоторканність як таку.

"Сподіваюся, що більшість депутатів знайде можливість позитивно проголосувати на комітеті та в залі, щоб правоохоронці мали можливість встановлення істини. Але ще краще було б внести на розгляд ВР поправку до Конституції про скасування феодальної по суті своїй норми про депутатську недоторканність. Тим більше, що Конституційний суд вже погодив текст змін ", – написав Луценко.

Раніше Юрій Луценко звернувся до Верховної Ради з проханням дати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності за несплату податків депутата від Радикальної партії Андрія Лозового.

Другие новости