ПоддержатьУкраїнська

Ляшко маніпулює «липовими» соцопитуваннями на Чернігівщині – політолог

StopCor
StopCor

StopCor

Ляшко маніпулює «липовими» соцопитуваннями на Чернігівщині – політолог

Політолог і кандидат політичних наук Ігор Петренко на своїй сторінці у фейсбуці розповів, як жителям Чернігівщини намагаються вкласти в голову «потрібну» політичну інформацію з псевдосоціологічних досліджень.

 Олег Ляшко Фото: Уніан

«Натрапив сьогодні на одне соціологічне опитування. Згідно із ним, «головного радикала» країни Олега Ляшка на Чернігівщині на проміжних виборах народного депутата у виборчому окрузі №208 готові підтримати майже 55% виборців. Крім цього питання, у жителів даного округу також запитували про те, за кого вони б проголосували на виборах до ВРУ, не повірите, тут теж радикали перші. Також запитували і про головні проблеми регіону, хоча тут про радикалів і Ляшка не згадали...

Причому деталізації дослідження немає, лише текст новини. І все начебто б нічого, але мене зацікавила організація, яка провела дослідження – якась «Всеукраїнська асоціація соціологів». Захотів познайомитися, хто представляє цю організацію і, на жаль, не зміг знайти відповідну інформацію на їхньому сайті або хоча б вкладку "команда" або навіть контакти... З контактної інформації є тільки електронна пошта... Прогулявся далі по їхньому сайту і з'ясувалося, що левова частка представлених досліджень на цьому сайті – просто посилання на соціологічні дослідження інших відомих і шанованих соціологічних служб.

Тому усе це опитування більше схоже на технологію "формуючої соціології", завдання якої – вживити в голови електорату "правильний" політичний розклад, корисну і потрібну замовнику такого дослідження картину. До слова, одне з опитувань цієї організації дає Пальчевському на виборах мера Києва 22,8%. Тому ніколи не варто відключати критичне мислення», – написав політолог.

https://www.facebook.com/100001476649973/posts/3691806120878573/?extid=0&d=n

Другие новости

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

СМИ установили, что в полицию действительно поступило заявление об избиении, однако правоохранителей пока "не допускают"