ПоддержатьУкраїнська

Майно "Росток-Холдингу" можуть арештувати знову – на Харківщині розпочалось чергове засідання суду

StopCor
StopCor

StopCor

Майно 'Росток-Холдингу' можуть арештувати знову – на Харківщині розпочалось чергове засідання суду

15 листопада в смт Покотилівка Харківський районний суд почав розгляд клопотання Харківської місцевої прокуратури №6 Харківської області щодо арешту майна "Росток-Холдингу". Про це розповіла журналіст "Стоп Корупції" Наталія Дігтяр з місця подій.

Не всі охочі змогли бути присутніми на засіданні, оскільки суддя зачинив велику залу.

"Щойно розпочалось засідання, суддя Ярослав Шинкарчук зачинив велику залу і провів всіх присутніх у свій маленький кабінет, бо так він вважає за потрібне" – повідомила журналістка.

 Кабінет судді Шинкарчука

Прокурор Харківської районної прокуратури №6 Іван Муханов подав клопотання щодо проведення засідання у закритому форматі через ймовірне "розголошення особистих даних, яке може спричинити згодом тиск на свідків". Суд у клопотанні відмовив.

 Суд відмовив у клопотанні щодо проведення засідання у закритому форматі

Також прокурор не зміг дати відповідь на питання журналістів щодо того, чиї інтереси він представляє та чи розуміє, що своїми діями відбирає шмат хліба в людей. Почувши питання, прокурор втік із зали суду.

Нагадаємо, 8 жовтня робота всіх 17 підприємств групи "Росток-Холдинг", розташованих в Чернігівській і Сумській областях, була заблокована постановою Харківського районного суду Харківської області. В рамках рішення суду були застосовані безпрецедентні заходи до підприємств групи в формі арешту активів, заборони збирати урожай і проводити продаж зерна. Господарська діяльність компанії була повністю паралізована, не дивлячись на те, що жодне підприємство групи не має до Харківщини ніякого відношення.

У "Росток-Холдинг" назвали це рейдерською атакою на успішне аграрне підприємство.

17 жовтня працівники "Росток-Холдинг" провели пікетування Генеральної прокуратури та передали звернення до Президента Петра Порошенка з проханням втрутитися в ситуацію.

8 листопада Харківський апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги групи компаній "Росток-Холдинг" з приводу арешту активів. Рішенням суду були зняті арешти на збирання врожаю, його зберігання і реалізацію.

12 листопада Харківська місцева прокуратура № 6 подала нове клопотання про повторний арешт майна.

Читайте також: "Психіатричний діагноз чи рейдерська схема: харківський прокурор виносить суперечливі рішення щодо зерна "Росток-Холдингу".

Другие новости