ПоддержатьУкраїнська

Марушевська обурена обшуками Генпрокуратури та СБУ в її помешканні

StopCor
StopCor

StopCor

Марушевська обурена обшуками Генпрокуратури та СБУ в її помешканні

Екс-керівник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила про те, що співробітники Генеральної прокуратури спільно зі Службою безпеки України мають намір провести у її квартирі обшук. При тому, що вони намагаються це зробити під час її відсутності, оскільки політична діячка наразі знаходиться за межами України на конференції "Freedom Forum".

Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі.

"Працівники СБУ та Генпрокуратури намагаються провести обшуки в моїй квартирі. Все це у період, коли я перебуваю в закордонному відрядженні та є спікером під час Freedom Forum. Прийшли вони в рамках невідомого мені кримінального провадження", – йдеться у повідомленні Марушевської.

Вона додала, що під обшуки силовиків також потрапив її колишній підлеглий на одеські митниці Роман Бахівський, який був очільником Відкритого митного простору.

"Я сприймаю це як тиск з боку чинної влади та відповідь на вчорашнє затримання НАБУ глави ДФС Насірова. Заявляю, що не піддамся на цей пресинг. Теперішнє керівництво України повторює помилки режиму, який панував за часів екс-президента Віктора Януковича", – підкреслила Марушевська.

Нагадаємо, що вчора, 2 березня, детективи НАБУ розпочали обшуки за адресами всіх причетних до розслідування справи, пов'язаної з неправомірним рішенням голови ДФС, який надав розстрочку на податкові борги підприємства колишнього депутата Онищенка. Після цієї звістки Насіров отримав інфаркт, його госпіталізували й прооперували.

Раніше повідомлялося, що ГПУ та СБУ провели обшук у депутата Радикальної партії Сергія Рибалки. Ляшко наголосив, що такі дії з боку Порошенка є незаконним тиском на його команду.

Другие новости