ПоддержатьУкраїнська

"Ми поставимо воду, коли російські війська заберуться з Криму, Донецька і Луганська", – Яценюк

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми поставимо воду, коли російські війська заберуться з Криму, Донецька і Луганська', – Яценюк

Експрем'єр-міністр України Яценюк розповів, коли Україна постачатиме воду в окупований Крим.

"Путін і Російська Федерація анексували нашу суверенну територію. Ми поставимо воду, коли російські війська заберуться з Криму, Донецька і Луганська", – наголосив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Про це він заявив ввечері у п'ятницю, 6 березня 2020 року, в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на одному з українських телеканалів.

"Мова не йде про поставку води в Крим для українських громадян. Мова йде про поставку води для російської влади", – підкреслив він, передає "Главком".

Яценюк наголосив, що на тих, хто сподівається на мирне врегулювання з Російською Федерацією, чекатиме розчарування: "Це буде мир виключно на умовах Путіна. А його мир – це «русский мир». Це захоплення України і повернення України в російське лоно".

"Будь ласка, не грайтеся в ігри з Росією", – звернувся лідер «Народний фронт» до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля: "Вони намагаються нас переграти".

"Вийдуть з Донецька й Луганська, вийдуть з Криму – і ми повернемо наші території. Піде і українська вода, і все буде українське. Тому що це і є Україна", – наголосив Арсеній Яценюк.

Другие новости