ПоддержатьУкраїнська

Очільник "Слуги народу" Арахамія відмовився від брифінгів через небезпеку коронавірусу

StopCor
StopCor

StopCor

Очільник 'Слуги народу' Арахамія відмовився від брифінгів через небезпеку коронавірусу

Наступ коронавірусу – один з головних інформаційних приводів цього року. Як вберегтись від небезпечного вірусу? Серед ключових порад медиків – мити руки та не чіпати своє обличчя. Проте дехто з українців більше довіряє так званим "народним методам". А як від інфікування рятуються вітчизняні нардепи? Дізнавалась Христина Кришиха.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/vb.1602446153357239/226743108479949/?type=2&theater

Зокрема, член "Батьківщини" Сергій Власенко повідомив, що до раціону необхідно додати сало, часник і цибулю. Щовечора їсть часник і представник "Європейської солідарності" Михайло Бондар.

"Слуга народу" Микола Тищенко вважає, що необхідно ретельно мити руки, ополіскувати ротову порожнину спиртовими засобами та уникати великих скупчень людей – таких, як… сесія Верховної Ради. З ним солідарні ще кілька депутатів. А голова пропрезидентської фракції Давид Арахамія взагалі зізнався, що вже кілька днів не відвідує брифінги.

Фото: скрін

Євгенія Кравчук стверджує: користується засобом для дезінфекції рук. Вона навіть продемонструвала журналістам вміст власної сумочки. Ще один представник монобільшості – Євгеній Копитін теж придбав миючі засоби, а от маскою не користується, бо "немає коли купити".

"Пити вітаміни, займатися спортом і в цілому сподіватися на Бога" українцям рекомендує молодий парламентар Олександр Скічко. Та головне при цьому – не панікувати й бути спокійними, резюмує його колега Олександр Дубінський.

Другие новости