ПоддержатьУкраїнська

"Ми створили незалежні ЗМІ, авторитетні для посадовців", – активіст із Донеччини

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми створили незалежні ЗМІ, авторитетні для посадовців', – активіст із Донеччини

Поява соціально відповідальних людей, які здатні своїми діями контролювати органи місцевого самоврядування, змушують чиновників працювати. Таку заяву зробив голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" у Святогірську Володимир Рибалкін під час пресконференції з приводу презентації річного звіту та стратегії на 2020-й рік організації.

 Фото: СтопКор

"Нас знають у 5-ти великих містах із населенням по 120 тисяч. Сторінка у Facebook за час діяльності перетворилась у незалежний засіб масової інформації, який переглядають усі посадові особи області. Наша головна мета – контроль всіх органів місцевого самоврядування, який здійснюється внаслідок присутності нашого осередку в обласній цивільно-військовій адміністрації, зокрема, де ми є членами колегії. Здійснюється моніторинг на всіх вертикалях обласного управління. За час роботи ми напрацювали "дорожні карти" розслідувань, які обговорюємо з іншими осередками під час зустрічей та намічаємо нові цілі", – розповів він.

Рибалкін також зазначив, що осередки постійно проходять навчання.

"Минулого року ми проходили навчання для громадських журналістів, а також на тему органів місцевого самоврядування, щоб розуміти, як же працюють чиновники. Я пишаюсь тим, що організація представлена та працює в нашій державі", – наголосив активіст.

Другие новости