ПоддержатьУкраїнська

"Ми згуртували потужну команду, яка охоплює 58 осередків з усієї країни", – Роман Бочкала про результати чотирирічної роботи

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми згуртували потужну команду, яка охоплює 58 осередків з усієї країни', – Роман Бочкала про результати чотирирічної роботи

12 серпня – визначний день для ГО "Стоп корупції" та всієї команди. Сьогодні святкуємо 4-річчя з дня створення організації.

За цей час ми значно зміцнили свої позиції. Зокрема, в Україні вже працюють 58 відокремлених підрозділів під головуванням місцевих активістів. Вони висвітлюють найгарячіші теми та борються з корупцією на місцях.

"За ці 4 роки ми сформували доволі згуртовану та потужну команду, яка поєднує в собі 58 осередків з усієї України. Ми хочемо, щоб ця цифра лише зростала, а кількість громадян, для яких корупція – це однозначне зло, теж зростала. Ми будемо усіляко цьому сприяти", – наголосив координатор проєкту Роман Бочкала.

 Координатор проекту Роман Бочкала

За його словами, корупція – це явище соціальне, спричинене низкою факторів, зокрема і якістю життя населення.

"Метою нашої діяльності залишається значне зниження з подальшою ліквідацією побутової корупції та в цілому зниження рівня толерантності суспільства до цього негативного явища. Оскільки є проблема: більшість українців не вважає таку корупцію за щось погане. Ми усвідомлюємо, що корупція в Україні – це явище соціальне та паразитуюче. Зокрема, через низький рівень життя та низьку заробітну плату в державному секторі та секторі правоохоронних органів. Щодо методів нашої боротьби – то це журналістські розслідування, акції прямої дії, юридичні дії, законодавчі ініціативи, робота з експертами та вироблення тих чи інших рекомендацій у формі обговорень, круглих столів та співпраці з державними структурами", – наголосив Бочкала.

Зазначимо, що за 4 роки роботи організації вийшло 263 випуски журналістських розслідувань "СтопКору" на найрезонансніші теми. Ми показували дорогі маєтки чиновників, їхні мільйонні статки та корупційні схеми. Результатами сюжетів стали відкриті провадження правоохоронних органів та увага суспільства, прикута до зловживань хабарників.

 Результати роботи ГО ''Стоп корупції'' за 4 роки

Після виходу у світ сюжетів справи не закінчуються. Ми продовжуємо відстежувати розвиток подій, розповідати про судові засідання, акції, мітинги, протести на інформаційному порталі "СтопКор" – оперативно та дуже чесно. Щомісяця щонайменш 250 тисяч користувачів читають наші унікальні новини, коментують і діляться ними в соцмережах.

Додамо, що найгарячіші обговорення відбуваються у Facebook – ми завжди даємо зворотний зв'язок та спілкуємось із читачами та підписниками, яких у нас вже понад 100 тисяч.

У наступний, п'ятий рік роботи та боротьби з корупційними явищами, ми йдемо сповнені натхнення та з намірами змінити Україну на краще!

Другие новости