ПоддержатьУкраїнська

Кадри вирішують все? Подробиці загадкової появи і зникнення відео побиття спецслужбовця у Кропивницькому

StopCor
StopCor

StopCor

Кадри вирішують все? Подробиці загадкової появи і зникнення відео побиття спецслужбовця у Кропивницькому

Розслідування резонансної справи з побиттям співробітника Служби безпеки України людьми кримінального авторитета Костянтина Волкова на прізвисько «Костя-Футболіст» у Кропивницькому раптово ускладнилось після неочікуваного зникнення головного речового доказу – відео з камери спостереження. Про це повідомляє журналіст «СтопКору» Марія Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=VcmB8LAH1Iw

«Коли ми призначили криміналістичну експертизу, експерт переглянув цей диск, там дійсно запису не було. Він був знищений», – стверджує заступник начальника ГУНП у Кіровоградській області Валентин Кожухівський.

Як запевняє пан Кожухівський, на сьогодні слідство має цей допис. Правоохоронці оглянули його із засобів масової інформації, приєднали до кримінального провадження і будуть використовувати. Та чи врахує суд цей запис як доказ – це уже питання судової гілки, зазначає посадовець.

 Кадри побиття Ігоря Зайцева (скріншот)

Але перш ніж знищити речовий доказ, невідомі записали на камеру телефона уривок з побиттям. Після цього відео незрозумілим чином опинилося у співробітників управління СБУ.

«Ці розбірки під камеру, вони показові, розумієте, він не просто під камеру його б'є, вони говорять голосно, я впевнений в цьому, і говорять по черзі, щоб панове, які знімуть відео зі звуком, чули, що вони йому говорять, і чули, що він їм відповідає. Тут видно, що вони не кричать. Ставлять запитання, чекають, удар. Проводиться жорстока виховна робота», – наголошує військовий журналіст-розслідувач Юрій Колесніков.

Другие новости