ПоддержатьУкраїнська

Мілованов пояснив, чому відмовився від посади у новому уряді

StopCor
StopCor

StopCor

Мілованов пояснив, чому відмовився від посади у новому уряді

Ексміністр економрозвитку Тимофій Милованов пояснив причини відмови від посади міністра сільського господарства в новому уряді. Про це він написав у своєму фейсбуці. 

За словами Милованова, він і його команда приходили до Кабміну з "жорстким баченням того, що повинен робити Мінекономіки, які зміни повинні відбуватися на ринках і як досягти результатів, поставлених перед нами".

"Ми провели перезапуск держави вперше за багато років. Ми почали створювати зміни, які недавно були потрібні Україні: ринок землі, зміни трудового законодавства, приватизація (справжня, а не на папері), зміна корумпованих керівників держпідприємств, створення екосистеми для залучення інвестицій", - написав екс-міністр.

Він заявив, що вірить в ринкову економіку і розвиток інститутів, рівні правила гри для всіх і конкуренцію, мінімальне втручання держави в економіку.

"Тому зараз, коли спільне бачення підходів змінюється, я готовий піти в сторону і дати можливість оновленій команді реалізувати своє бачення (яке цілком можливо буде більш успішним)", - додав екс-глава Мінекономіки.

Милованов висловив надію, що важливі реформи не будуть згорнуті.

Другие новости