ПоддержатьУкраїнська

У відомстві Криклія масово звільняють викривачів корупції (подробиці)

StopCor
StopCor

StopCor

У відомстві Криклія масово звільняють викривачів корупції (подробиці)

За три місяці – вже третя зміна «в.о.» керівника. Чому у Морській адміністрації замість призначення легітимного очільника вдаються до частих кадрових ротацій? Інсайдери у самому МорАді запевняють: благі наміри знайти гідних кандидатів на посади – це тільки «мулька» для президента і прем'єр-міністра від Криклія і державного секретаря Андрія Галущака. Більше про це – у новому матеріалі Христини Кришихи.

https://www.youtube.com/watch?v=sFyeaaOV8MI&t=35s

Зауважимо, без підпису та погодження держсекретаря Галущака жодна людина в міністерстві не може бути звільнена чи взята на роботу.

Та ось ще одне підтвердження тому, що міністр та його команда діють всупереч антикорупційному курсу держави: 13 лютого міністр затвердив документ, що фактично знищує підрозділ, відповідальний за виявлення і запобігання корупції у міністерстві, який займався проведенням спецперевірок і службових розслідувань стосовно працівників апарату міністерства, виявленням можливого конфлікту інтересів та питаннями декларацій про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру.

Раніше це управління нараховувало 17 працівників, які проводили 3-5 перевірок за квартал. Тепер управління скоротили до 11 працівників і вони мають перевіряти весь апарат міністерства, а це 250 осіб і усіх службовців, підпорядкованих державних підприємств, яких більше ніж 1 мільйон.

 Скрин з офіційного сайту Міністерства інфраструктури

Тобто, припускаємо, що такі кадрові пертурбації вигідні тим людям, яким дійсно є що приховувати. Наприклад, Андрій Галущак є фігурантом кримінального провадження в ДБР. І «заробив» він його саме на роботі. В його кабінеті слідчі ДБР проводили обшуки. Зараз триває розслідування. З власних джерел нам стало відомо, що невдовзі Андрію Галущаку мають вручити підозру за фактом зловживання службовим становищем і розкрадання державних коштів.

А от у міністра Владислава Криклія до пана Галущака запитань немає. В коментарі нашим колегам роботу держсекретаря міністр оцінив як «нормальну» і навіть назвав його своєю людиною.

Другие новости