ПоддержатьУкраїнська

Мінфін письмово попросив Кабмін звільнити Насірова

StopCor
StopCor

StopCor

Мінфін письмово попросив Кабмін звільнити Насірова

Мінфін закликав Кабмін звільнити Насірова через наявність у нього громадянства іншої країни. Відповідний документ вже направлено до вищого органу виконавчої влади.

Новину передає "Преса України".

Стало відомо, що Міністерство фінансів України внесло подання про звільнення наразі відстороненого від роботи голову ДФС Романа Насірова. Причина цього – підтвердження факту наявності у посадовця паспорта Великої Британії. Відповідну інформацію підтвердили у Посольстві Великої Британії в Україні.

"З урахуванням вимог ст. 84 Закону України "Про Державну службу" Мінфін вносить подання про припинення в установленому порядку державної служби Роману Насірову в зв'язку з втратою права на державну службу або його обмеженням, а саме встановлення факту отримання ним громадянства іншої країни, і звільнення його з посади голови Державної фіскальної служби України", – зазначено в документі.

Про те, що Насірова необхідно звільнити з посади раніше заявляв міністр фінансів Олександр Данилюк. Однак уряд його ідею не підтримав. Вчора, 17 січня, в ході урядової наради Данилюк нагадав, що у Насірова подвійне громадянство, що суперечить закону про державну службу.

За словами прем'єра Володимира Гройсмана, Мінфін має спочатку надати офіційне представлення, після чого Насірова можна буде звільнити.

Нагадаємо, минулої весни Романа Насірова затримали у зв'язку з підозрою про розстрочення боргів біглого нардепа Олександра Онищенка. Голову ДФС затримали у лікарні "Феофанія", оскільки йому раптово стало зле після того, як він дізнався про розслідування в рамках кримінального провадження.

У березні минулого року Кабмін відсторонив Насірова від посади на час розслідування. У листопаді того ж року САП вручила Насірову обвинувальний акт у завданні державі збитків у розмірі 2 млрд грн.

До слова, виконувачем обов'язків голови ДФС наразі є заступник Насірова Мирослав Продан.

Другие новости