ПоддержатьУкраїнська

19 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

19 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни буде сніжна погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -9...+1 градуса, вдень -3...+10. Вітер змінний, переважно західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до -6...-1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до -2...+3. Вітер південний і південно-західний, 1-6 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дощ зі снігом. Уночі стовпчики термометрів покажуть -9...+1 градуса, вдень повітря прогріється до -1...+6. Вітер переважно західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе -2...+4 градусів. Денна коливатиметься від +2 до +10. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 2-9 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі градусники покажуть -8...-2, денна температура повітря складе -5...+1 градус. Вітер південний і південно-східний, 2-5 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -6...0 градусів, удень підніметься до -3...+6. Вітер східний, південний, південно-східний і південно-західний, 2-6 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вночі, можливо, пройде сніг, з ранку і до завершення дня опадів не очікується. Температура повітря вночі -3...-2, днем 0...+2 градусів. Вітер північно-східний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -8...-1 градус, удень – від -1 до +4. Вітер переважно східний, південний, південно-східний і південно-західний, 2-6 м/с. Замерзання дощу і мокрого снігу на переохолодженій поверхні землі.

Другие новости