ПоддержатьУкраїнська

Міст-привид: реалізувати проєкт реконструкції Шулявського шляхопроводу законним чином неможливо

StopCor
StopCor

StopCor

Міст-привид: реалізувати проєкт реконструкції Шулявського шляхопроводу законним чином неможливо

Шулявський шляхопровід: потенційно зручна транспортна розв’язка для киян чи міст-привид? Адже з документів випливає, що міська рада ухвалила проєкт, який реалізувати у законний спосіб неможливо.

"Є певна група людей, яка знаходиться у змові з метою відчуження цього заводу і будівництва на його місці великого житлового комплексу, ось це головна проблема того, що місто реалізує такий недосконалий проєкт", – вважає транспортний інженер Віктор Петрук.

https://www.youtube.com/watch?v=emU9kETp7_s

Як зазначає адвокат Андрій Поддимай, наразі завод "Більшовик" знаходять в переліку підприємств, які не підлягають приватизації, він затверджений ВР України. Щоб зрушити цю справу з місця, необхідно виключити завод "Більшовик" з переліку підприємств, які не підлягають приватизації.

Разом з тим, на думку юриста, є певні ризики у виключенні заводу "Більшовик" з цього списку.

Показники прийнятого проєкту завищені, а вартість занижена - експерт

"Перший – якщо говорити про суспільні потреби, то дійсно, суспільні потреби вимагають у нас знесення цього корпусу. Проте невідомо, як тоді буде розв’язано питання щодо розпорядження іншим майном заводу "Більшовик". Чи не буде він весь знесений і розпроданий? Чи потрапить він у правильні руки", – наголошує пан Поддимай.

Другие новости