ПоддержатьУкраїнська

"Між Зеленським і Нетаньяху виникла хімія і вони дуже швидко стали друзями", – Вишняков

StopCor
StopCor

StopCor

'Між Зеленським і Нетаньяху виникла хімія і вони дуже швидко стали друзями', – Вишняков

Дві держави Україна і Ізраїль планують поглибити співпрацю.

Про це розповів почесний консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олег Вишняков у передачі "Наш марафон" на телеканалі "Наш", передає "Lenta.UA".

Під час бесіди в прямому ефірі обговорювалися питання взаємовідношення Ізраїлю і України в різних сферах.

Олег Вишняков відзначив, що одним з важливих моментів у співпраці двох країн був візит Біньяміна Нетаньяху, прем'єр-міністра Ізраїлю, в Україну.

Нагадаємо, що цей візит відбувся в серпні минулого року і Біньямін Нетаньяху став одним з перших світових лідерів, який зустрівся з Президентом Володимиром Зеленським.

Вишняков відзначив, що лідери двох країн стали друзями.

"Перше з приводу приїзду я хочу сказати, найважливіша річ - це між двома керівниками країн виникла, як це зараз модно говорити, хімія. Вони відчули одне одного і дуже швидко стали друзями. Вони розмовляли однією мовою і розуміли, що у них дуже близькі цілі. Це найважливіше", - розповів він.

Почесний консул також зазначив, що Україні є чому повчитися у єврейської держави в різних сферах. Він висловив надію, що відкриття двох офісів інновацій посприяє тому, що Україна і Ізраїль поглиблять співпрацю і перейматимуть досвід одне в одного.

Другие новости