
Парламентська кампанія-2019 видалась багатою на маніпуляції, фейки та порушення. Ньюзмейкерами фінального передвиборчого тижня стали теми, що емоційно впливали на аудиторію: пов’язані з визволенням українських моряків, з новими антикорупційними ініціативами, фільтрацією партійних і виборчих списків, а також скандали, зокрема з бронежилетами.
Про це розповів доктор наук із соціальних комунікацій Олександр Чекмишев.
https://www.youtube.com/watch?v=JmA2EiC8GvI
Спільно з учасниками проекту медіамоніторингу передвиборчої кампанії "СтопКор" щотижня аналізував медіаконтент і соцмережі та визначив топові теми, довкола яких створювались різного роду маніпуляції.
19 липня у столиці відбувся четвертий фінальний брифінг щодо маніпуляцій та фейків у ЗМІ під час парламентської виборчої кампанії 2019 року, який організували в рамках всеукраїнського проекту "Стоп політичній корупції".

Як це працює? Та чому політики будують свої маніпуляції першочергово на ваших емоціях? Професор Чекмишев наголошує: понад 70% усієї інформації орієнтовані саме на те, щоб викликати ті чи інші емоції в аудиторії.
Більше про маніпулювання емоціями електорату – в інтерв’ю Людмили Зубрицької: "Ми живемо в епоху тотального популізму" – політолог Людмила Зубрицька про маніпулювання свідомістю виборців