ПоддержатьУкраїнська

МЗС Малайзії зробило заяву у зв'язку з початком суду у справі MH17

StopCor
StopCor

StopCor

МЗС Малайзії зробило заяву у зв'язку з початком суду у справі MH17

МЗС Малайзії прокоментувало наближення початку суду у справі MH17 в Гаазі щодо перших чотирьох підозрюваних.

"Малайзія вітає початок судового розгляду стосовно чотирьох підозрюваних за фактом аварії рейсу MH17 Malaysia Airlines в Окружному суді Гааги, Нідерланди, 9 березня 2020 року. Це є важливою віхою на шляху до встановлення істини і справедливості для жертв трагедії рейсу MH17", - повідомляється у коментарі, передає "UNN".

У міністерстві заявили, що для Малайзії дуже важливий чесний і прозорий процес, заснований на верховенстві закону, для забезпечення справедливості.

"Початок судового процесу нагадує нам про цю нелюдську трагедію, у результаті якої загинули 298 осіб, у тому числі 43 пасажири з Малайзії і члени екіпажу рейсу MH17", - повідомляють в міністерстві, додаючи, що їх думки і молитви завжди з жертвами і їх скорботними сім'ями і близькими.

"Будучи членом Об'єднаної слідчої групи, Малайзія як і раніше віддана судовому процесу і розслідуванню. Малайзія закликає всі держави в повній мірі співпрацювати зі слідством у відповідності з резолюцією 2166 (2014) Ради Безпеки ООН. Малайзія буде уважно стежити за подальшим судовим розглядом", - сказано в заяві.

Нагадаємо, що раніше Україна, Нідерланди, Бельгія, Малайзія і Австралія - ​​прислали спільний лист голові Ради Безпеки і Генеральному секретарю ООН про початок 9 березня судового засідання щодо катастрофи рейсу MH17.

Другие новости