ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині може розвалитись свіжовідремонтована дорога. Комісія звинувачує Укртрансбезпеку

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині може розвалитись свіжовідремонтована дорога. Комісія звинувачує Укртрансбезпеку

Можлива руйнація нещодавно відремонтованих доріг на Дніпропетровщині – провина Укртрансбезпеки. Про це заявив голова обласної комісії Віктор Романенко, передають активісти місцевої ГО "Майдан Січеслав-Дніпро".

 Фото: Громадська організація ''Майдан Січеслав-Дніпро''/ Facebook

"Голова обласної комісії Віктор Романенко доповів керівництву ДніпроОДА про результати попередніх комісійних перевірок, а також можливі причини руйнації нещодавно відремонтованих доріг, одна з таких причин – це абсолютна бездіяльність Укртрансбезпеки Дніпропетровської області та її керівництва", – йдеться в повідомленні.

При цьому – жодного слова в сторону підрядника групи компаній "УПС", які власне й здійснювали капітальний ремонт доріг за замовленням Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що "УПС" журналісти напряму пов'язують із заступником голови обласної ради Дніпропетровщини Святославом Олійником.

Додамо, що сьогодні здійснювалась перевірка стану доріг в селі Богданівка Павлоградського району, ремонти яких виконувала "УПС" у 2016-2018 роках. Випробували на міцність покриття представники обласної комісії з перевірки якості ремонту доріг в області спільно з головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Бондаренком.

Другие новости