ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині одіозний мер хоче залишитися на посаді завдяки фальсифікаціям

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині одіозний мер хоче залишитися на посаді завдяки фальсифікаціям

У Марганці Дніпропетровської області вже третю добу невідомі результати після місцевих виборів. Чинний мер міста Олена Жадько вирішила отримати перемогу завдяки фальсифікаціями з бюлетенями, начебто обігнавши свого опонента аж на п'ять голосів.

 Фото: facebook.com

Подробиці повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу Володимир Садиков.

«За день до виборів було багато чого. Це і по п'ять "кореспондентів-тітушок" від Марганецької приватної газети "Шахтар Марганця", яку подарувала Жадько своїй однопартійці Олені Мухіній. Це і агітація працівників хоспісу, де вони рекомендували літнім людям за кого необхідно голосувати. А також автобуси з міста Запоріжжя з псевдо виборцями, якими вже займаються правоохоронці. І після цього в деяких протоколах ТВК були явно завищені кількості голосуючих», – розповідає журналіст.

Кореспондент зазначає, що на цей час є фейкова інформація у Мережі, яку розповсюджує оточення мера, що Жадько перемагає Боровика на п'ять голосів. Тільки протоколи не відповідають реальній кількості голосів. Через це і було вирішено ТВК, що необхідно перерахувати бюлетені.

 Фото: Instagram

«І ось після цього у пані Жадько почалась істерика, що вона проти перерахунку голосів. Одразу до міста приїхала армія адвокатів, адже "вона може собі це дозволити за вкрадені кошти", "тітушки", які почали провокувати працівників ТВК, через що голова ТВК опинилась на лікарняному з інфарктом. Голова міста Жадько, щоб не дати можливості після перерахунку голосів узнати реальну картину голосування подала адміністративний позов про скасування перерахунок голосів. То чого саме боїться мер Жадько? На цей момент в місті спецпідрозділ поліції охороняє ТВК та бюлетені», – повідомив кореспондент.

 Фото: СтопКор
 Фото: СтопКор
На Дніпропетровщині одіозний мер хоче залишитися на посаді завдяки фальсифікаціям
На Дніпропетровщині одіозний мер хоче залишитися на посаді завдяки фальсифікаціям

Як повідомив голова Марганецького осередку ГО "Стоп Корупції" Сергій Хникін, справу щодо скасування перерахунку голосів розглядає Адміністративний суд Дніпропетровської області. Про результати якого буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, 29 квітня 2017 року на власного кореспондента «СтопКору» у Марганці Володимира Садикова напала невідома особа. Зловмисник напав на чоловіка зі спини, коли той підходив до дружини й дитини. Журналіст із численними травмами перебував у міській лікарні. Усе це відбулось після низки викривальних розслідувань корупційних діянь міського голови Олени Жадько та депутата міськради Олександра Бондаренка.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кабмін планує звільнити голову Харківської ОДА Кучера.

Другие новости